Valgekivi ärikeskus – uued ja populaarseimad äripinnad Järvamaal

Kuidas saab Valgekivi ärikeskus Sinu ettevõtte edukust suurendada?

Suurepärane asukoht

Enam paremat asukohta ei saakski olla. Keskus on peaaegu, et täpselt Eestimaa südames. Igasse linna saab umbkaudu 1.5 tunniga.

Valgekivi Ärikeskus asub Järvamaa peamises tõmbekeskuses Paides, Prääma tee 11c, Pärnu-Rakvere-Sõmeru maantee ääres. Enda eest leiate 3 võimsat hoonet, millele pääseb ligi nii sõidu- kui ka veoautoga.

Tänapäevane

Keskuse ümber on tasuta parkimiskohti kõigile! See lihtsustab oluliselt kõiki inimeste külastust, ligi saab iga sõiduvahendiga! Keskuse lähedal asuvad Espak – ehituskauplus ja Maksimarket. Üle tee asub elamurajoon, mis teeb koha atraktiivseks poode pidavatele äridele. 

Mugav

Nii meie kompleksi struktuur kui ka asukoht teevad Valgekivi ärikeskuse äärmiselt mugavaks. Meie laed on 8 m kõrged, mis võimaldab vajadusel bokside ehitust kahekordseteks. 

Keskuse ümber on rohkelt tasuta parkimiskohti, mis tagab mugavuse nii külalistele kui ka töötajatele. Kompleksile parkima pääseb nii sõidu- kui ka veoautoga.

Eri soovi korral võta meiega ühendust!

Kvaliteetne

Et teha kvaliteetset tööd, tuleb ennast ümbritseda õige keskkonnaga. Keskkonnaga, mille visuaalne ilu tekitab juba sinus soovi seal viibida, kus on rahulik, kuid ühtlasi ka tegus. Selleks keskkonnaks sobib ideaalselt Valgekivi ärikeskus. Siin  toimetame kvaliteetselt!

Taskukohane

Meie baas üürihinnaks on 5 eur/m2 eest kalendrikuus. Sellele lisandub käibemaks ja kõrvalkulud. Kui soovid personaalset lahendust või pakkumist, võta meiega ühendust ja räägime lähemalt!

Kompaktne

Meie keskus on äärmiselt kompaktne. Rendipindade suurused on vahemikus 100 – 2000 ruutmeetrit. Meil on nii suured laoruumid kui ka väikesed äriruumid. Valik on Sinu!

Hoone haldus

Isiklik arvestus

Kõikidel sektsioonidel on oma veemõõtja, elektriliitumine, gaasiarvesti. Kord kuus fikseerib haldusfirma mõõdikute näidud ja ning esitab koos rendiarvetega eelmise perioodi kommunaalkulude arved.

Tuletõrje- ja valvesüsteem

Igal sektsioonil on oma tuletõrje- ja valvesignalisatsioonisüsteem. Valvelepingu turvafirmaga sõlmib iga rentnik ise. Haldusfirmale on teinud soodsaima pakkumise valveteenuse osutamiseks Securitas Eesti AS 

Väikesed üldkulud

Üldkuludeks on ainult välisvalgustusele kuluv elekter, mille kulu jagatakse sektsioonide arvuga ja vastavalt sellele esitatakse arve koos kommunaalkulude arvega.

Prügivedu

Prügiveolepingu sõlmib teenusepakkujaga iga rentnik ise. Teenusepakkuja antud piirkonnas on vastavalt Rae vallavalitsuse otsusele Adelan Prügiveod OÜ 

Koristus

Lumekoristus ja välisterritooriumi koristus tellitakse vastavalt vajaduseleja nende kulu jagatakse sektsioonide arvuga ning arve esitatakse koos kommunaalkulude arvega.

Hooldustööd

Tulekustutite hooldust teostab haldusettevõte hoone omaniku kulul. Elektripirnide vahetuse saab rentnik vajadusel tellida läbi haldusettevõtte omal kulul.

 Mapri Ehituse jaoks on Valgekivi ärikeskuse ehitamine eriline seetõttu, et oleme kliendi protsessidesse kaasatud algusest peale, meilt pärineb ka projekteerimine ja eeltöö käis juba aasta otsa. Koostöös tekkinud mõtted suunasime kohe projekteerimisse ja ehitusse. Meil on alati palju ideid ja moodsaid lahendusi, mida kliendiga arutada, kuna ehitame sarnaseid hooneid aastas kümneid, aga tellijale võib projekt olla ainus mitme aasta jooksul.

Tarmo Roos

Mapri ehituse tegevjuht